Informacje prawne

Wszystkie dane zawarte na tej stronie, łącznie z układem i strukturą są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i zapożyczanie części tej strony, w szczególności tekstów lub części tekstów, materiałów graficznych i zdjęć wymaga wcześniejszej pisemnej zgody W&H Poland Sp. z o.o. Nieautoryzowane użycie może spowodować naruszenie znaków towarowych, praw autorskich i innych chronionych praw. Może to prowadzić do postępowania cywilnego lub karnego. Poland Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań aby zawartość strony była ciągle aktualizowana i monitorowana. Jednak, mimo to, firma nie bierze odpowiedzialności za kompletność, poprawność i aktualność zawartości. To samo tyczy się odnośników do stron utworzonych za pomocą hyperlinków. Wszystkie odnośniki do takich stron tworzone są na ryzyko użytkownika.

Zdjęcia użyte w Programie:

Calculator-Photographer: Rasmus Thomsen, Finance-Photographer: Michelle Meiklejohn, High Five-Photograph uploaded by FreeDigitalPhotos.net Admin, Question Mark-Photographer: Michelle Meiklejohn, Door Nature-Photographer: Danilo Rizzuti, Money Photographer: Gregory Szarkiewicz, Coffee And Paper-Photographer: Suat Eman, Mail-Photographer: Salvatore Vuono, Platinum Credit Card-Photographer: Michelle Meiklejohn, PC White In Stile APPLE-Photographer: Francesco Marino, Rope-Photographer: Bill Longshaw, Market Basket Photographer: Suat Eman

Nie wymienione powyżej zdjęcia sa wyłączną własnościa firmy W&H POLAND Sp. z o.o. i nie mogą być w żadem sposób wykorzystywane.